Něco málo o autorovi

Pravěk mě moc zajímá už od asi 4 let, a právě proto jsem vytvořil tuto stránku, na které se snažím co nejpřesněji popsat život v pravěku. Každý rok přibyde průměrně 140 nových prehistorických živočichů a nové poznatky, které nám zocelují náš pohled do pravěku. Moje moto zní :"Stručně, ale co nejpřesněji !" Mám své vlastní názory a teorie a jednou bych si je chtěl prosadit. Jinak jsem spíš samotář, který hraje na počítači nebo čte. Za předměty ve škole mám rád biologii a zeměpis. Taky jsem si na škole získal přezdívku "chodící encyklopedie". Určitě si domyslíte proč. A moji oblíbení paleoartisté, tedy ilustrátoři specializující se na rekonstrukce pravěku, jsou lidé, tak nadaní jako Luis Rey, Dmitryi Bogdanov a Nobu Tamura alias Spinops. Já doufám, že Vám tento blog pomůže poznávat pravěk a pomůže zodpovědět některé nevyjasněné otázky ohledně pravěku, nejúžasnějšího období naší planety.

Teropodní dinosaurus Ornitholestes hermanni od Luise Reye, který podle mého mínění patří k vůbec nejlepším paleoartistům moderní doby.

 Asi mými nejoblíbenějšími osobnostmi, které přispívají k bádání a poznání prehistorického života jsou paleontologové Charles Robert Darwin (který nedozírně přispěl hlavně popsáním a objevením evolučního zákona), Robert T. Bakker, Paul Sereno, John Ostrom, José F. Bonaparte, geolog Luis Alvarez a určitě také náš český paleontolog Dr. Vladimír Socha. Mimo oboru paleontologie a evoluční biologii, který bych chtěl v budoucnu vystudovat, mě zajímá také kryptozoologie. Tato věda by nám v mnohém mohla zodpovědět i otázky paleontologické.